Sunday, January 1, 2012

Peter M. Jolin - Harry Trottel a tajemná tenata

Harry Trottel o rok zestárnul, což neznamená, že zmoudřel. Upřímně řečeno, to od něj nemůžeme čekat. Jeho trable s černokněžníkem Wolfframem pokračují, a to zdaleka není to nejhorší, co ho v tomto ročníku čeká. Rozhodně mu nepřidá zjištění, že Hadrin je skoroabsolvent Buziboru. Duchové mu působí stále víc problémů a definitivně přestane věřit na bazilišky, protože utrpí srážku s realitou a uvidí Buzzy Lišku v její pravé a děsivé podobě, jak nejí kukuřici.
- Anotace z Goodreads
Ozubené hodnocení: 
Hodnocení obálky: 
(kdyby obrázek nebyl proveden pastelkami, tak by obálka dostala všech 5 koleček :)


Knížku jsem si stáhla, protože jsem četla první díl.. Doufala jsem, že možná to bude lepší, než to předtím.. Ale ono nebylo.. Tentokrát autorka přidala další postavu. A zase měla ruský původ.. Tentokrát šlo o dívku... Byla od prvního pohledu divná.... Ale teď se vrátím ke knížce jako k celku: PROČ DO PRDELE AUTORKA VŠUDE STRKÁ RUSKO, RUSKÝ ZVYKY, RUSKÁ PŘÍSLOVÍ, RUSKÁ JMÉNA, KDYŽ SE V TOM VŮBEC NEVYZNÁ????????? VŽDYŤ V TÉ KNIZE JE PAK VÍC NEPŘESNOSTÍ, NEŽ TOHO ZBYTKU! 
Knížka je stejně jako minulý díl plná úchylnosti.. NIKDY, opakuju, nikdy bych neřekla, že to napsala seriózní žena, ale spíš, že to napsal nějaký 12-letý spratek....
Tak proč proboha 2 kolečka, a ne pouze1? Okamžíkami mi to totiž přišlo i vtipné...

No comments:

Post a Comment